2020 Perde Modelleri

2020 Perde Modelleri

2020 Perde Modelleri

2020 perde modasında, japon perdeler  ve stor perdeler göze çarpmaktadır.  Geniş pencereler için tercih edilen japon perdeler, bir çok evin salonunu süslemektedir. 2020 perde modelleri arasında en çok tercih edilenler, mekanla uyumlu yapıda olan perde modelleridir.

Her evin farklı bir tarzı vardır. Bu nedenle evde yansıtılan stil her ne ise, ona uygun perde seçimi yapılmalıdır. Perde modelleri genellikle standart olmakta, sadece desenler ve kullanımlar değişmektedir.

Stor perdelerin daha net kullanılanları olan japon perdeler, özellikle çiçekli desenlerle bu yıl revaçta olacak. Amerikan mutfak ve salonlarda sıkça tercih edilen japon perdeler 2020 yılı perde modası meraklıları için iyi bir seçim olacaktır.

Perde Seçerken Ölçü Nasıl Alınır?

Perde ölçüsü, stor perdeler için, pencerenin ölçüsü baz alınarak yapılır. Ancak tül perdeler için pencereden daha geniş bir ölçü alınmalıdır.

Perde modelleri arasında tercihinizi tül perdelerden yana yaptıysanız, mutlaka pencerenizin ölçüsünden iki üç kat daha fazla olan bir perde yaptırmalısınız. Bu şekilde perdeniz daha zengin ve gösterişli görünecektir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Etiketler: 10 views